To download WordPress 5.2.1, update automatically from the Dashboard > Updates menu in your site’s admin area or visit the archive.

For step-by-step instructions on installing and updating WordPress:

Jestem szczęśliwą babcią , mamą i żoną. Moje rodzinne miasto to Zielona Góra, ale wiele lat spędziłam w Gliwicach, Sosnowcu i w Jaśle. Emeryturę wypracowałam w zawodzie inżyniera elektryka – absolwenta Politechniki Śląskiej.
Obecnie, od kilku lat mieszkam w małej podlaskiej wiosce pod Siedlcami. Właśnie tutaj znalazłam odpowiednie warunki do pisania.          
      Późne rozpoczynanie jakiejkolwiek twórczości: malowania, rzeźbienia, komponowania kojarzę sobie z wydawaniem plonu przez brukselkę. Pierwsze owoce ta kapusta warzywna wydaje dość późno, bo w listopadzie, kiedy dla innych warzyw jest już po sezonie. Do dalszego pisania mobilizują mnie  przede wszystkim reakcje i komentarze moich czytelników.   Przestaję  określać je jako hobby, ponieważ z wydaniem przez moje wydawnictwo Novae Res każdej kolejnej mojej książki staje się ono pasją.  
Nie opłaca się, ale warto” to tytuł tekstu zamieszczonego w Tygodniku Siedleckim poświęconego mojemu pisaniu. Nie będę tłumaczyła dlaczego jak na razie moje pisanie „nie opłaca się”, bo to mogłoby być nieeleganckie i łamać zobowiązania zawarte w umowie z Moim Wydawnictwem. Chętnie natomiast zamieszczam zdjęcia zrobione mi podczas Gali Wawrzynów Lubuskich, które ilustrują dlaczego warto… Zdjęcia należą zasobów WiM Biblioteki Publicznej im. Cypriana Norwida w Zielonej Górze